JRdražby.cz JRDražby.cz
Hledat Menu


O nás

Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o. je prostřednictvím společnosti JURIS REAL Dražby, a. s. už několik let úspěšným provozovatelem dražebního portálu www.exdrazby.cz, na kterém se realizují online nedobrovolné dražby movitých a nemovitých věcí, jež se staly předmětem exekuce.

Potřebnou koncesí na pořádání dobrovolných i nedobrovolných dražeb disponujeme již od roku 2011, stejně tak jako velmi kvalitním pojištěním profesní odpovědnosti. Od té doby jsme zdárně zrealizovali přes 25 000 dražeb a je u nás zaregistrováno více než 70 000 registrovaných uživatelů.

Na základě poptávky od např. insolvenčních správců, územně samosprávných celků (tj. obcí a krajů), organizačních složek států (např. ministerstev a ústředních orgánů státní správy), autobazarů, leasingových společností, komerčních bank apod. jsme se rozhodli vytvořit zcela novou dražební a aukční platformu a spustit web www.jrdrazby.cz, kde budou elektronicky probíhat aukce a dražby movitých i nemovitých věcí.

V tomto ohledu se snažíme vytvářet co nejpřehlednější nabídku, aby naši zákazníci snadno a rychle získali potřebné informace a nic jim nebránilo v účasti na dražbě. Celý proces je velmi transparentní a efektivní pro obě zúčastněné strany.

Prostřednictvím nového portálu www.jrdrazby.cz nerealizujeme pouze dražby či aukce nemovitostí, ale i dražby či aukce věci movitých, tj. např. motorových vozidel, motocyklů, elektroniky, potřeb pro domácnost, zemědělských strojů, starožitností, obrazů, filatelistických či numismatických materiálu atd., to jest všech věcí v právním smyslu, na které se podle dosavadních a obvyklých uzancích vztahuje právní problematika aukcí.

Využít našich služeb a zejména bohatých zkušeností tak budou moci nejen úřady soudních exekutorů, jako tomu je doposavad, nýbrž i široká veřejnost z řad občanů, to jest i právě Vy zde můžete formou aukce a dobrovolné dražby prodat svůj majetek.

Výše uvedený způsob Vám zaručí, že získáte maximální možnou cenu v konkrétně a jasně definovaném čase a navíc moderním způsobem, který se těší v současné době velké oblibě.

V případě, že se chcete stát účastníky elektronické dražby či aukce, těšíme se na spolupráci a přejeme úspěšný příhoz!


Přijmout cookies