JRdražby.cz JRDražby.cz
Hledat Menu


  Jak nastavit emailové upozornění

  Pro využití této služby je nutná registrace na www.jrdrazby.cz. Pokud nejste registrován/a, postupujte podle návodu Jak se registrovat - Nápověda zde. K této službě postačí základní registrace.
   
  1. Přihlaste se na portálu www.jrdrazby.cz 

  2. Na záložce Nemovitosti nebo Ostatní vyhledejte dražby (aukce) dle svých požadavků – více v Nápovědě Jak hledat dražbu (aukci) zde. Parametry pro hledání se vám zobrazí v poli Emailové upozornění, ve kterém klikněte na Přihlásit.

  3. Po kliknutí na Přihlásit se vám zobrazí nastavené upozornění, ve kterém můžete upravit jeho název a stanovit frekvenci zasílání (dle zobrazené nabídky měsíčně, týdně nebo denně).  Pro dokončení klikněte na tlačítko Přidat.  

  4. Vámi nastavené upozornění (můžete mít max. 5 aktivních) se zobrazí v části Můj účet > Upozorňující emaily. Všechna upozornění můžete deaktivovat (zamezíte zasílání na email) nebo úplně smazat. V případě potřeby můžete deaktivované upozornění znovu aktivovat. Každé další nastavené upozornění (nad 5) se uloží mezi neaktivní upozornění a můžete ho aktivovat po deaktivaci nebo smazání některého z aktivních upozornění.           

  5. Přehled svých nastavených upozornění najdete v části Můj účet > Upozorňující emaily a zobrazíte je poklikem na Nastavení emailových upozornění na svém uživatelském účtu. 
    

Přijmout cookies